Bir çok ürünün kartela üretimini yapıyoruz

Farklı sektörlerden birçok firmaya kartela imalatı yapan firmamız bu çerçevede parke kartelası, duvar kağıdı kartelası, kumaş kartelası, taş kartelası, halı kartelası, pvc renk kartelası, iplik kartelası, şelale kumaş kartelası gibi ürünlerin üretimini yapıyoruz.

Eskiden müşterilere bir parça, küçük bir kesit olarak gönderilen numuneler, rekabetin arttığı günümüz koşullarında, sunumun öneminin artmasıyla artık daha kullanışlı ve gösterişli kartela katalogları kullanılarak dağıtılmaya başlandı.

Aklınıza gelebilecek bir çok ürünün kartela üretimi için çalışmalar yapıyoruz. Sünger Kartelası, Boya Kartelası, Pvc Kartelası, Parke Kartelası, Aksesuar Kartelası, İplik Kartelası, Cam Kartelası, Etiket Kartelası, Kumaş Kartelası, Duvar Kağıdı Kartelası, Kağıt Kartelası, Desen Kartelası, Renk Kartelası, Çatal Bıçak Kartelası, Kordon Kartelası gibi aklınıza gelebilecek bir çok elle tutulup hissedilerek sipariş verilmesi ve sunulması gereken ürünlerin kartela imalatı alanında faaliyet gösteriyoruz.

Renk kartelası oluştururken sunuma önem veren firmaların çözüm ortağı oluyoruz. Kartela fiyatları müşterilerimizin talepleri doğrultusunda tekliflendirilir ve kartela üretimi sürecine başlanır.

Diğer ürünlerimiz

Kutu

Menü

Klasör

Kurumsal